Jakie zabiegi przynoszą najlepsze efekty?

Kanon urody, z upływem lat się zmienia. Jednakże, jest kilka aspektów urodowych, które uatrakcyjniają nas od wieków. Duże usta, jędrne piersi, piękna figura i twarz wypielęgnowana, to atuty idealnej kobiety pod kontem oceny wizerunku.

Wydobycie piękna

Zabiegi medycyny estetycznej, dają możliwość korygowania defektów estetycznych, podkreślają naszą urodę, wydobywają nasze naturalne piękno. Dzięki wypełniaczom, możemy idealnie podkreślić kości policzkowe, których wcześniej nie miałyśmy. Możemy ostrzykiwaniem wysmuklić żuchwę oraz podkreślić i optycznie powiększyć kształt naszych ust. Zabiegi medycyny estetycznej również mogą zadbać o stałe nawilżenie naszej skóry. Mezoterapia igłowa jest doskonałym przykładem. Idealnie dobrany koktajl witaminowy, zostaje wprowadzony w głębsze warstwy naskórka. Dzięki temu, skóra jest bardziej odżywiona, nawilżona i rozjaśniona. Zabiegi medycyny estetycznej to również osocze bogatopłytkowe. Zabieg ten polega na ostrzykiwaniu twarzy, głowy czy rozstępów aby przebudować skórę i móc cieszyć się większą gładkością. Zabiegi medycyny estetycznej wykonuje się również na okolicę głowy aby wzmocnić cebulki włosa. Niestety, bardzo dużo ludzi, skarży się na ich wypadanie.

Karboksyterapia i zabiegi liftingujące

Z pomocą można przyjść i przeprowadzić u pacjenta serię karboksyterapii. Zabieg ten polega na wprowadzeniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla podskórnie, doskonale przyspiesza mikrokrążenie oraz dotlenia skórę. Karboksyterapia nie obciąża naszego organizmu ani nie wykazuje reakcji alergicznych. Jest zabiegiem bezpiecznym i naturalnym. Idealny również do walki z cieniami pod oczami, czy rozstępami. Zabiegi medycyny estetycznej to również aplikacja nici liftingujących. Nici najczęściej stosuje się aby podciągnąć policzki czy podbródek i łuk brwiowy. Warto dodać, że zabieg ten, jest trudny i warto szukać odpowiedniego specjalisty. Lekarze często stosują również botoks na czoło aby upośledzić pracę mięśni, ze względu na tworzące się zmarszczki poprzeczne. Zabiegi medycyny estetycznej, dopiera się indywidualnie do potrzeb klienta, do rodzaju cery czy jej stanu. Celem zabiegów jest młodszy, subtelniejszy wygląd twarzy, ciała oraz przy okazji duszy. Na szczęście rekonwalescencji długiej nie ma. Często na drugi dzień po zabiegu, można wracać do swoich codziennych obowiązków. Pamiętajmy jednak, że efekt końcowy jest uzależniony nie tylko od kosmetologa, czy lekarza, ale także od nas samych. Musimy bardzo dokładnie, stosować się do wskazań po danym zabiegu i wiedzieć kiedy należały zrobić przerwę od kolejnych spotkań.

Redakcja elitelook.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.